Na czym polega przewaga urządzenia Healy?

Na czym polega przewaga urządzenia Healy?

5 lutego 2020 Brak kategorii 0

Na rynku aparatury medycznej jest dużo ofert dotyczących urządzeń do terapii mikroprądami o różnych częstotliwościach. Trudno tam jednak znaleźć rozwiązania PERSONALNE. Większość z oferowanych urządzeń wymaga wiedzy z zakresu fizykoterapii lub wręcz udziału fizjoterapeuty. Poza tym są to sprzęty duże, nie nadające się w ogóle do stosowania np. w ruchu. Nie są to również urządzenia tanie.

Healy oferuje bardzo wiele w bardzo małej obudowie. Jest sprzętem uniwersalnym o wszechstronnym zastosowaniu. Nie tylko leczniczym w medycznym tego słowa znaczeniu ale również bioenergoterapeutycznym. Używanie go nie wymaga żadnej wiedzy specjalistycznej. Został natomiast opracowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie i wiedzę terapeutów. Jest poręczny i bardzo lekki. Ponadto w rozbudowanej platformie programowej umożliwia rozpoznawanie problemów mających wpływ na zdrowie. To całkowicie unikalna funkcja Healy.

System Healy oferuje również możliwość subskrypcji konsultacji terapeutycznych w oparciu o odczytane dane o stanie Użytkownika.